NOVINKY 

https://www.presprikop.cz/blog/nemec-vacek Ty hraj, my se postaráme. Proč vedeme sportovce k závislosti? – Vacek & Němec 02. června 2022 Nejeden světový sportovec utopil vydělané jmění v hazardu a dalším ukončila kariéru závislost na návykových látkách. Proto jsme si pozvali terapeuty Jiřího Vacka a Radka Němce z Neocentra, aby nám problematiku závislostí objasnili. Jsou sportovci ohrožená skupina? Jak se s nimi pracuje? Jak se dá rizikovému chování předcházet? Podle čeho vůbec člověk zjistí, že je závislý? Jsou v životě sportovce okamžiky, během kterých je vůči závislostem zranitelnější? Dají se rozlišit pozitivní a negativní závislosti? Většina lidí si pod závislostí představí nadměrné pití, kouření, gambling a podobné činnosti. Může vám ale zničit život i závislost na sportu? Proč jsou některé závislosti sociálně přijatelnější, když dokáží stejně úspěšně ničit vztahy a charakter? Kde je hranice mezi zdravou mírou sportování a patologií? Zeptali jsme se!
O krizi středního věku si IF povídala s psychologem Jiřím Vackem IF na Expres FM https://www.expresfm.cz/podcasty/if-na-expres-fm/
https://www.expresfm.cz/podcasty/if-na-expres-fm/ IF s terapeutem Jiřím Vackem o tom zda se peníze rovnají štěstí IF na Expres FM Rádio Expres FM

PF 2022

02.01.2022

Přeji Vám Všem do nového roku 2022 hodně zdraví, klid, pohodu a co nejvíce světla na svou cestu životem

Anna Hogenová 3. díl: O Vánocích se v lidech vždy znovu a naposledy rodí posvátno - Svobodné Universum (kupredudominulosti.cz)

S Klinikou 2 se NEO Centrum posouvá od specializace v oblasti adiktologie směrem k péči o duševní zdraví v celého jeho šíři a neohraničenosti. Obrátit se na nás tak může každý, kdo řeší problémy s psychikou i každodenní omezení s nimi spojená.

PF 2021

03.01.2021

přeji Vám do nového roku hlavně zdraví, sílu a positivní energii, která bude potřebná pro