NOVINKY 

https://www.presprikop.cz/blog/nemec-vacek Ty hraj, my se postaráme. Proč vedeme sportovce k závislosti? – Vacek & Němec 02. června 2022 Nejeden světový sportovec utopil vydělané jmění v hazardu a dalším ukončila kariéru závislost na návykových látkách. Proto jsme si pozvali terapeuty Jiřího Vacka a Radka Němce z Neocentra, aby nám problematiku závislostí objasnili. Jsou sportovci ohrožená skupina? Jak se s nimi pracuje? Jak se dá rizikovému chování předcházet? Podle čeho vůbec člověk zjistí, že je závislý? Jsou v životě sportovce okamžiky, během kterých je vůči závislostem zranitelnější? Dají se rozlišit pozitivní a negativní závislosti? Většina lidí si pod závislostí představí nadměrné pití, kouření, gambling a podobné činnosti. Může vám ale zničit život i závislost na sportu? Proč jsou některé závislosti sociálně přijatelnější, když dokáží stejně úspěšně ničit vztahy a charakter? Kde je hranice mezi zdravou mírou sportování a patologií? Zeptali jsme se!
O krizi středního věku si IF povídala s psychologem Jiřím Vackem IF na Expres FM https://www.expresfm.cz/podcasty/if-na-expres-fm/
https://www.expresfm.cz/podcasty/if-na-expres-fm/ IF s terapeutem Jiřím Vackem o tom zda se peníze rovnají štěstí IF na Expres FM Rádio Expres FM

Vážení klienti, jsem rád, že už se můžeme opět setkávat osobně, samozřejmě při dodržení doporučených hygienických pravidel. Pro ty z vás, kteří chtějí pokračovat on line, je stále i tato forma možná, v budoucnu možná i více upřednostňována než doposud. Těším se na setkání s Vámi.

Videohovor

08.04.2020

Vážení klienti, stále pokračuji do odvolání v kontaktu s Vámi pouze přes videohovor, jako je face-time video, Whatsapp, Skype a podobné. Přeji Vám v této zlomové a náročné době hodně sil a hlavně zdraví. Společně to určitě zvládneme! Těším se na setkání s Vámi.